go to page content | home | poradna | fashion | kosti | events | tru-stories | mp3

TOP 10 Rebelií / fall8

1. Nech si nadesignovat custom sebevraždu

Firma VMC Grau vydiktovala totální hafo prašulí na asi jako trochu triviálním nápadu - nabízí každýmu z vás unikátní suicidum. Garantuje, že sebevražda, vygenerovaná po vyplnění 10mins dotazníku na jejich vebísku, bude total_origoš jen pro vás a vystihne tvůj dosavadní život s krutopřesností a u tvejch pří-buzen zanechá dojem, jakejs vždycky chtěl.

2. Vydudej si vozejček regresním tuningem

Vopepři svou kárku regresním tuningem a štávy jenom potečou! Vyměň pentaxenony za spot-louče a 20ventilovou záležitost za Cougnotův kotlík. 28-palcový kola? Jako asi né, pokud chceš zaskórovat v princeznách holčiček ze zdrávky. Total tip: loukotě. Co dodat víc?

3. Strav noc v Popewash Inn

Síť hotelů, která se v zimě rozšiřuje z Říma i do Avignonu a Pisy, nabízí supa unikátní záležitost. Za pouhejch 6€ ti do pokojíku přijde umejt nohy samotná B-16, Svatej Otec Jožka Ratzinger. Spešl trénink u thajskejch masérek zaručuje happy ending.

Když přidáš dvě éčka, dostaneš luxusní pedikůru berlou a B16 se bude modlit Zdrávas za to, aby zmizely tvoje kuří oka.

4. Zatopte si v krbu Kroketama

Pozor, nejde tady o vymazlenýho tiskošotečka;-) Do šopíků se na podzim dostanou megakrálovský brikety z krocanů, takzvaný Krokety. Výhřevnost krocaního morku je ve srovnání s uranem až poloviční a popel sní kočka, takže mega eko. Navíc Krokety dorazej v epesním futrálku ve tvaru Zurichu, takže máte na světě übercool předložku před vanu.

5. Zajeď na nákup do True Trade obchodů

Největší trendík posledního roku je bezpochyby True Trade. Tenhle koncept obchodnictví zaručuje za vaše peníze maximální možnou kvalitu. Pokud je dodavatel nechopen dostát standardům, je uškrcen šňůrou od videa a jeho pole připadne výkonnějšímu farmářovi. Používání herbicidů, pesticidů a infanticidů je zakotvený v Chartě True Trade, stejně jako alespoň 60% podíl dětský a otrocký práce.

Zboží je vozený z co největší dálky ve vlaku v letadle na korbě náklaďáku na benzín, takže je zachovaná jeho čerstvost a chutnost. Takže, pro total zážitek z jídla nebo hraček hledej loga True Trade nebo Kids 4 Kids na obalech výrobků!

6. Chovej se jako vidlák

Rural style prožívá takovej Total Recall. Bag do školy vyměň za nůši, Converse za galoše, galoše za gumáky a ukaž tvý fenečce, jaký to je na seně. Pokud v okamžiku největšího štěstí zazvoníš zvoncem od krávy a štípneš jí husou, budeš si stébla vytahovat nejenom z uší;-) Hot tip: Sexík v nůši stmelí vaše přátelství a utuží tvůj vztah se ségrou.

7. Nech si implantovat infrazrak

Další meta je pokořená! Po koukání za roh (SchwidraXL, 7400CZK) si vůžeš svoje HC zraky vytunit i dalšíma spektrama, v kterejch kromě mikrotrhlin v zábradlí křišťálově prohlídneš i většinu paštičího prádla. Jde o jednoduchou laserovou operaci, při níž ti do oka přidají speciálně vyšlechtěný bakterie, jejichž výkaly jsou citlivé na IR, UV a DVB-T. "Dostal jsem tuhle featuru od nematky k 16yrs, a vod tý doby jsem viděl věci, o kterejch se vám ani nesnilo. Taky jsem procestoval půl světa, ale tím se nerad vytahuju," řekl nám exkluzivně Jarda (16.5) z Kunštátu - Tumorovic.

10. Pořiď si flagelantskou opici

Jako sorry, ale koho z vás total nezrušila sebebičující opice v druhým ze tří dílů postkultovního seriálu T.B. a C., kterej vyšvihnul do hvězdnýho nebe Johna Předdům v roli obřího hnoje, kterej se instantně stal miláčkem publika a díky kterýmu musel bejt seroš straight vydávanej na DVD, pustitelnej pouze po vyplnění testu z dějin Tongy, Surinamu a rodu Plantagenetů? Opice, která se sekne háčkovým bičem každou půlhodinu, zatímco každou hodinu vyjekne bolestí a každou třetí hodinu vypije hrnek ovsa, je k dostání v galerii Michala Ichtilla ŠOUREK.

Radši bych byl terénním vozem než milencem DJ Fatvovitz